24 Ocak 2013 Perşembe

Digitürk İzmir

www.digiturkizmir.biz birden fazla uydu yayınını bir arada karlı ve ucuz paketler sayesinde izleme imkanı sunuyor. Güncel kampanya hizmeleri ile ilgili bilgileri online olarak internet üzerinden inceleme imkanı tanıyor. Böylelikle izleyici kitlesini birden fazla kanala yayabiliyor ve her yaştan insanın zevkine uygun paket programları sayesinde yayın dünyasında ayrıcalık tanıyor. 
Çocuk Paketi, Platin Paket, Ek Paketler gibi daha bir çok fazla kanal çeşidi ve sayısını içinde bulunduran paketleri izleyicilerin hizmetine sunuyor. Digitürk izmir paketlerinden kendinize uygun olanı tercih edip aldığınız takdirde dilediğiniz yayını izleyebilir kaçırdığınız programları kaydedip uygun vaktinizde izleyebilirsiniz. Digitürk ve lig tv paketleri ile de farklı seçimler yapabilme imkanını ayağınıza kadar getiriyor.

Digitürk lig tv sayesinde en özel lig maçlarını evinizde aileniz yada arkadaşlarınız ile rahatlıkla seyredebilirsiniz. Taraftar paketi kampanyalarımız sayesinde maçları cebinize uygun hale getirdik. Dilerseniz çağrı istek talebi bölümünden iletişim bilgilerinizi bırakarak çağrı merkezi arkadaşlarımızın sizi arayıp bilgilendirmesini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.  Böylelikle paket ücretleri ve paket hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Siz de digitürk dünyasında katılın programları kaçırmaktan kurtulun.

19 Ocak 2013 Cumartesi

Digitürk

DigitürkDigitürk üyeliği yaparak ekonomik kampanyalardan yararlanma vakti geldi. Sadece 12,99 TL'den başlayan fiyatlarla üyelik imkanını kaçırmayın. Digitürk giriş paketi ayda sadece 12,99 TL. Giriş paketinin yanına seçeceğiniz 1 adet keyif paketi ile ücretsiz kurulum imkanından yararlanabilirsiniz. 85 TL olan kurulum ücretsiz olur. Sadece 30 TL aktivasyon ücreti ödersiniz.

Keyif paketi ile aylık faturanız 16,99 TL olur. Keyif paketleri; belgesel, haber, müzik, sporsever ve çocuk paketleridir. Digitürk kalitesi ile giriş paketinde 130 civarında yayın izlersiniz. Digitürk ile kaliteli HD ve 3D yayın da izleyebilirsiniz. HD yayın isterseniz 12 ay taahhütle ayda sadece 4 TL faturanıza eklenir. Giriş ve seçmiş olduğunuz keyif paketlerindeki HD yayınları izlersiniz, ayrıda Digitürk'ün 3D yayın  yapan kanalını da izleyebilirsiniz. 3D ve HD yayınları izleyebilmeniz için televizyonunuzun bu özellikleri karşılıyor olması gerekir.

Türksat Üzerinden Lig TV

Türksat Üzerinden Lig TV
Türksat Üzerinden Lig TV
Türksat üzerinden Lig TV hizmeti en ekonomik şekilde maç izleme yöntemidir. Mevcut kullandığınız bir çanak anteniniz var ise, decoderinizi değiştirerek ayda sadece 32,99 TL'den başlayan fiyatlarla üye olabilirsiniz. Bu üyeliğin avantajı, Digitürk'ün diğer paketlerini alma zorunluluğunuzun olmamasıdır. 

Yani standart Türksat yayınlarını ve seçeceğiniz Lig TV paketini evinizin rahatlığında izleme şansınız olur. Takımınızın maçları yani Lig TV Taraftar Paketi seçerseniz 32,99 TL, şampiyonlar paketi yani 5 büyüklerin maçlarını seçerseniz ayda 44,99 TL, tüm maçları seçerseniz ayda 51,99 TL'ye üye olabilirsiniz.

Çanak anteniniz var ise 85 TL olan kurulum ücretini ödemezsiniz. Sadece 30 TL aktivasyon ücreti ödersiniz. Çanak anteniniz yok ise 85 TL ücret ödeyerek çanak anten, lnb, 20 metre kablo ile kurulum yapılır. Ayrıca bir aktivasyon ücreti ödemezsiniz.

17 Ocak 2013 Perşembe

Lig TV Paketleri

Lig TV Paketleri
Lig TV Paketleri olarak seçeceğiniz birkaç paket mevcut. Seçtiğiniz lig tv paketine göre de faturalandırılırsınız.
Lig TV Paketleri Süper Lig Paketi: Süper Lig'de oynanan tüm maçları bu pakette izleyebilirsiniz.

Şampiyonlar Paketi: Şampiyon olmuş 5 takımın maçlarını izleyebilirsiniz. ( GS, FB, BJK, TS, BRS )
Taraftar Paketi: 3 Büyük takımdan 1 tanesinin maçlarını izleyebilirsiniz.
Anadolu Taraftar Paketi: Andolu takımlarından 1 tanesini seçip izleyebileceğiniz pakettir.
Şampiyon Anadolu Paketi: Şampiyon olmuş Anadolu takımlarının maçlarını izleyebileceğiniz pakkettir. (TS ve BRS)

Lig TV'de kampanya fırsatlarını kaçırmayın. Şuanda en ekonomik kampanya Taraftar Paketi. Ayda sadece 32,99 TL'ye üye olabilirsiniz.

Lig TV Kampanya 2013

Lig TV Kampanya 2013
Lig TV Kampanya 2013 herkese uygun olarak tasarlanmıştır. Dilerseniz sadece takımınızın maçlarını, dilerseniz 5 büyük takımın maçları, dilerseniz tüm maçları izleyebileceğiniz farklı kampanyalar mevcuttur. Mesela şuan güncel kampanyalar arasın en uygun paket taraftar paketi. Taraftar Paketinde sadece takımınızın maçlarını izleyebilirsiniz.

Takımınızın iç saha, deplasman, derbi yani takımınızın oynadığı tüm Lig maçları yayınlanır. Bu Lig TV paketinde 3 büyük takımdan bir tanesini seçebilirsiniz.

Şuan bu paketi Türksat üzerinden çok ekonomik bir şekilde izlersiniz. Sadece 32,99 TL'ye üye olabilirsiniz. Anadolu takımlarının maçlarını seçerseniz daha uygun fiyata üye olabilirsiniz.

16 Ocak 2013 Çarşamba

Digitürk Üyelik

Digitürk Üyelik
Digitürk Üyelik
Digitürk üyelik işlemleriniz için öncelikle ön başvuru yapmanız gerekir. Ön başvurudan sonra gün içerisinde kurulum ekibimiz sizi arayarak randevu verir. Bağlantınız ise o gün yapılır. İstisnai durumlarda ertesi gün gerçekleştirilir.


Digitürk başvurusu yapmak ücretsiz olup, 18 yaşından büyük her birey başvuru yapabilir. Kurulum ve aktivasyon ücretleri ise seçmiş olduğunuz kampanyaya göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; şuan Digitürk Film Kampanyası başvurusunda bulunduğunuzda 85 TL olan kurulum ve 20 TL aktivasyon ücretsiz olur. 

Digitürk'te Lig TV başvurularınızı da yine ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz Lig TV Paketi'ne göre kurulum ve aktivasyon ücretleri olabilir. Eutelsat kurulumlarında genellikle kurulum ücreti alınmamakta ve sadece 20 TL aktivasyon ücreti bulunmakta. Türksat kurulumlarında ise kurulum yine ücretsiz olup, aktivasyon ücreti olarak da genellikle 20 TL veya 30 TL alınmaktadır.

Yani Digitürk başvurusu yapmak gayet avantajlıdır. Bu avantajlı kampanyaları kaçırmamak elinizi çabuk tutun.

Kampanyaları incelemek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

www.digiturkuyelik.net

Lig TV Üyelik

Lig TV Üyelik
Lig TV Üyelik
Lig TV üyelik işlemlerinizi internet üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Öncelikle size uygun kampanyayı seçip, inceledikten sonra karar verip başvuru formunu doldurursunuz. Başvuru yaptıktan sonra, ortalama 1-2 saat içerisinde kurulum randevu için aranırsınız. Kurulum işlemleriniz aynı gün veya bir sonraki gün gerçekleşir. Size en yakın kurulum ekibi gelip bağlantınızı yapar.

Lig TV üyeliğini yaparken iki farklı seçenek vardır. İlki Eutelsat üzerinden üyeliktir. Eutelsat'tan Lig TV izlemek isterseniz, Digitürk kalitesi ile giriş paketi ve 2 adet keyif paketi verilir. Sonrasında seçtiğiniz Lig TV paketi kampanyanıza eklenir. Bu üyelikte HD yayın da izleyebilirsiniz.

Diğer seçenek ise Türksat üzerinden üyeliktir. Türksat üyeliklerinde ise Digitürk'ün paketleri verilmez, normal ulusal yayınlar ve seçtiğiniz Lig TV paketiniz izlersiniz. İsteğe bağlı olarak da Sporextra ve Yetişkin Paketi de ekletebilirsiniz.

15 Ocak 2013 Salı

Lig TV Şampiyonlar Paketi

Lig TV Şampiyonlar Paketi
Lig TV Şampiyonlar Paketi
Lig TV Şampiyonlar Paketi; Süper Lig'de şampiyon olmuş takımların Lig maçlarını izleyebileceğiniz bir pakettir. Şampiyonlar Paketi'ni iki farklı şekilde üye olarak izleyebilirsiniz.

Öncelikle Eutelsat Üzerinden Üyelik Şeklini anlatalım: Digitürk giriş ve 2 keyif paketi almanız gerekir. Bunun üzerinde Şampiyonlar paketini ekleterek üyelik başlatabilirsiniz. HD yayın talep edebilirsiniz. Yani bugünkü fiyatlarla 12,99 TL + 8 TL + 41,99 TL. Toplamda, 62,98 TL faturanız gelir. Dilerseniz 4 TL farkla HD yayın da ekletebilirsiniz.

Diğer bir üyelik şekli de TÜRKSAT ÜZERİNDEN üyelik. Evinizde kullandığınız normal bir uydu alıcı var ise, Türksat üzerinden üye olduğunuz zaman 85 TL olan kurulum ücretini ödemiyorsunuz. Sadece 20 veya 30 TL aktivasyon ücreti karşılığında bağlantınız yapılıyor. Türksat Lig TV'de giriş ve keyif paketi alma zorunluluğunuz yok. Yani sadece Şampiyonlar Paketi ücreti ile üye olabilirsiniz. Türksat üzerinden Şampiyonlar Paketi ücreti 44,99 TL.

Lig TV Taraftar Paketi

Lig TV Taraftar Paketi
Lig TV Tarafatar Paketi
Lig TV Taraftar Paketi, takımınızın maçlarını izleyebileceğiniz ekonomik bir pakettir. Seçmiş olduğunuz takımın iç saha, deplasman, derbi yani takımınızın tüm Lig maçlarını bu pakette izleyebilirsiniz. Taraftar paketine 2 şekilde üye olabilirsiniz.

1. Eutelsat Üzerinden Üyelik: Yani Digitürk uydusu üzerinden yayınları alırsanız. Digitürk taraftar paketi. Digitürk giriş paketi, en az 2 keyif paketi ve taraftar paketi ile üyelik başlatılır. Dilediğiniz takdirde HD yayın da alabilirsiniz. Paket ücreti bugünkü fiyatlarla şöyle: Giriş paketi: 12,99 TL, 2 adet keyif paketi: 8 TL, taraftar paketi 37 TL, HD isterseniz 4 TL. Toplam faturanız: 61,99 TL olur. 12 ay taahhütlü olarak aynı fiyattan izlersiniz. Kurulum ücretsiz, aktivasyon ücreti 20 TL bir defaya mahsus kurulum ekiplerine ödeme yaparsınız.

2. Türksat Üzerinden Üyelik: Yani standart uydu üzerinden, normal ulusal yayınları ve taraftar paketi izlersiniz. HD yayın desteği yoktur. Giriş ve keyif paketleri gibi ücretler yoktur. Paket ücreti şuanda mevcut Lig TV Taraftar Paketi Kampanyası olarak 32,99 TL'dir.

14 Ocak 2013 Pazartesi

Türksat Üzerinden Lig TV

Türksat Üzerinden Lig TV
Türksat Üzerinden Lig TV
Lig TV'ye iki farklı şekilde abone olabilirsiniz. Bunlardan ilki EUTELSAT, diğeri ise TÜRKSAT üzerinden üyelik. EUTELSAT üzerinden üye olursanız Digitürk başlangıç ve keyif paketlerini de almanız gerekir. Giriş + 2 keyif paketi izlersiniz. Bu kısmı 20,99 TL tutar. Bu paketin üzerine de seçeceğiniz Lig TV paket ücreti eklenir. Diyelim ki; Şampiyonlar paketini seçtiniz, 41,99 TL ayrıca faturanıza eklenir ve 62,99 TL faturanız oluşur. EUTELSAT üzerinden HD yayın alabilirsiniz 4 TL de HD yayın için ayrıca faturanıza eklenir.

Türksat üzerinden Lig TV aboneliğinde ise sadece LİG TV için ücretlendirilirsiniz. Yani Şampiyonlar paketini seçerseniz sadece 41,99 TL faturanız gelir. Çanak anteniniz mevcutsa sadece 30 TL aktivasyon ücreti ödeyerek bağlantı sağlayabilirsiniz. Çanak anteniniz yok ise 85 TL kurulum ücreti öderisiniz. Size dijital uydu alıcı verilir. Üyeliğiniz boyunca kullanırsınız ve üyelik sonunda iade edersiniz.

13 Ocak 2013 Pazar

Digitürk Decoderleri

Digitürk Decoderleri
Digitürk Decoderleri
Digitürk'te 3 farklı cins decoder bulunmaktadır. Bunların ilki HD DECODER, ikincisi PLUS DECODER, üçüncüsü ise STANDART DECODER. Digitürk'te seçtiğiniz pakete göre decoder yani reciever getirilir. Bütün decoderler kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Digitürk Standart decoder ile standart, dijital kalitede yayın yapan kanalları izlersiniz. Televizyonunuz standart, yani tüplü televizyon ise dijital decoder verilir.

Digitürk HD decoder ise, HD yayınları izlemenize yarar. Standart yayınların yanında HD yayınları da kaliteli bir şekilde izlersiniz.

Digitürk HD PLUS cihaz ile de hd yayın alırsınız. Bu cihazın normal HD cihazdan farkı canlı yayını durdurabilme, geri sarma, yeniden oynatabilme özelliğinin olmasıdır. 

Digitürk Kurulum Süresi

Digitürk Kurulum Süresi
Herkesin merak ettiği konulardan biri de "Digitürk Kurulum Süresi". Digitürk başvurunuzu internet veya telefondan yaptıktan sonra, aynı gün içerisinde size en yakın Digitürk kurulum ekibi sizi arayarak kurulum randevusu alır. Randevu genellikle aynı gün veya bir sonraki güne verilir. Kurulum saatinden ortalama 1 saat önce kurulum ekibi sizi son kez arayarak kuruluma geleceğini iletir.

Kurulum ekibi kampanyanıza uygun cihaz ve malzemelerle kurulum saatinde evinize gelerek bağlantı işlemlerinizi yapar. Çanak anten bağlanacaksa öncelikli olarak balkonunuza izin veriliyorsa ve balkon yön alıyorsa oraya bağlantı yapar. Balkon yön almıyorsa binanızın çatı veya damına çanak anteniniz monte edilir.

Digitürk kampanyaları dahilinde genellikle 20 metre kablo hakkınız olur, kullanılan kablo uzunluğu 20 metreyi geçerse metre başı 1 TL civarı ücret alınır.

Digitürk kurulum ekipleri profesyonel olup, en kaliteli şekilde, sizi memnun ederek kurulum işleminizi tamamlar.

12 Ocak 2013 Cumartesi

Digitürk Dizi Paketi

Yabancı diziler Digitürk Dizi Paketi'nde izlenir. Amerika ile aynı anda yayına başlayan diziler bu pakette. Film izlemekten bıkani ya da filmin yanında dizi de izlemek isteyenler için süper bir paket. Bu paketteki dizi kanalları ile canınız hiç sıkılmayacak. Digitürk dizi paketi ayda sadece 14 TL.

Digitürk Dizi Paketi
Digitürk Dizi Paketi
Digitürk giriş paketi ile birlikte 2 keyif paketi ve dizi paketi kampanyasında ilk 4 ay yarı fiyatına izleme imkanına sahip olun. Dizi kanalları ile yerli dizilerden bıkan izleyiceler, yabancı dizilere doyacak.


DİGİTÜRK DİZİ PAKETİ KANALLARI

3

Dizimax Entertainment24 Saat
4

Dizimax Comedy24 Saat
5

Dizimax Vice24 Saat
6

Dizimax Drama24 Saat

Digitürk Film Paketi

Digitürk film paketi ile sinema ayağınıza geliyor. Vizyondan yeni çıkan filmler ilk olarak Digitürk Salonlar'da, sonrasında ise Digitürk Sinema Paketi'nde yayınlanmaktadır. Yani Türkiye'de en yeni ve en güncel filmleri izleyebileceğiniz tek platform Digitürk'tür.

Digitürk Film Paketi
Digitürk Film Paketi


Digitürk film paketinde toplam 9 film kanalı olduğu için her 15 dakikaya 1 film başlamaktadır. Film keyfine yarıda başlamamış olursunuz. Size düşen sadece patlamış mısırınızı alarak ekranın karşısına geçmek olacak.

Digitürk Film Paketi Kanalları

7

Sundance Channel24 Saat
9

MGM Movies24 Saat
10

Moviemax Family24 Saat
11

Moviemax Premier24 Saat
12

Moviemax Premier 224 Saat
13

Moviemax Stars24 Saat
14

Moviemax Stars 224 Saat
15

Moviemax Festival24 Saat
16

Moviemax Speed24 Saat


11 Ocak 2013 Cuma

Digitürk Müzik ve Eğlence Paketi

Digitürk müzik eğlence paketi ile müziğe doyacaksınız. Müzik kanallarının yanında eğlence kanallarını da izleyebileceğiniz paketimiz tam size göre. Digitürk standart üyelik, yani başlangıç paketi ücreti 12,99 TL, yanına müzik ve eğlence paketini de ekletirseniz aylık ödemeniz 16,99 TL.

HD yayın isterseniz 4 TL HD ücreti ile 20,99 TL faturanız gelir. HD kalitede HD decoder ile üyelik kaydı yaptırabilirsiniz.

Digitürk Müzik ve Eğlence Paketi
Digitürk Müzik ve Eğlence Paketi


MÜZİK VE EĞLENCE PAKETİ KANAL LİSTESİ
17Home TV
101MCM
102Mezzo
103VH1
111Home TV
112E! Entertainment
113FX
114Show Plus
115BBC Entertainment
116Wedding TV

Digitürk Haber ve Dünya Paketi

Digitürk haber ve dünya paketi ile habere doyacaksınız. Giriş paketindeki yerli haber kanallarının yanında yabancı haber kanallarını da izleyebileceğiniz bu paket tam haber tutkunları için. Haber paketini, başlangıç paketi ile birlikte 16,99 TL'ye üye olabilirsiniz.

Haber paketi ile üyelerde HD seçeneği ile birlikte aylık 20,99 TL ödeyerek HD decoder verilir. HD kalitesinde yayınları izlersiniz.

Digitürk Haber ve Dünya Paketi
Digitürk Haber ve Dünya Paketi


HABER VE DÜNYA PAKETİ KANAL LİSTESİ  
  
130Rai Uno
131TV5 Monde Europe
135Channel One Russia
136Prosieben
140Bloomberg Television
141BBC World
142EuroNews
143CNN International
144AL Jazeera International
146France24

9 Ocak 2013 Çarşamba

Digitürk Çocuk Paketi

Digitürk Çocuk Paketi ile çocuklarınız TV seyrederken, siz dinleneceksiniz. Çocuk paketinde birbirinden eğlenceli çizgi filmler, çizgi diziler ve çocuk programları sizi bekliyor. Çocuk paketinde İngilizce dil seçeneği ile çocuklarınız hem eğlenecek hem de ingilizcelerini geliştirecekler.

En çok çocuk kanalını yayınlamaktan gurur duyan Digitürk, kaliteli dijital ve HD görüntü ile de çocuklarınıza seyir zevki yaşatacak.

Digitürk Çocuk Paketi Kanalları:

171Nickelodeon
161Baby TV
162Disney XD
164Baby First
165Playhause Disney
167Disney Channel
169Cartoon Network
Digitürk Çocuk Paketi
Digitürk Çocuk Paketi

Digitürk Sporsever Paketi

Digitürk Sporsever Paketi spor keyfinizi ikiye katlar. Digitürk'te sadece Süper Lig maçlarını değil, avrupadan spor yayınlarını da izleyebilirsiniz. Digitürk Sporsever paketi ile birçok spor kanalını izleyebilirsiniz. Spor Kulüplerimizin televizyon kanalları bu paketle evinize geliyor.
Digitürk Sporsever Paketi
Digitürk Sporsever Paketi

İşte sporsever paket kanalları:

70Fox Sports
71Eurosport
72Eurosport 2
81NBA TV
83Extreme Sports
84ESPN America
85ESPN Classic
370Fox Sports HD
371Eurosport HD
383ESPN America HD

Sporsever paketi ile bir sporsever olarak canınız hiç mi hiç sıkılmayacak. Sporsever paketi ayda sadece 4 TL. Digitürk giriş paketine ek olarak Sporsever paketini seçerseniz faturanız sadece 16,99 TL olacak.

7 Ocak 2013 Pazartesi

Digitürk Belgesel Paketi

Digitürk Belgesel Paketi
Digitürk Belgesel Paketi
Belgesel tutkunları için vazgeçilmez bir paket olan "Digitürk Belgesel Paketi", sizlere en kaliteli belgesel kanallarını sunmakta. Belgesel paketine ayda sadece 4 TL karşılığı üye olabilirsiniz. Giriş paketi ücreti 12,99 TL, 4 TL de belgesel paketi ücreti. Ayda sadece 16,99 TL'ye hem ulusal yayınları, hem de Belgesel paketimizi izleyebilirsiniz.

Digitürk Belgesel Paketi size güzel bir seyir keyfi yaşatacak. Dijital yayın platformları arasından en çok belgesel kanalı olan platform olan Dijital platform Digitürk.
 
 Digitürk Belgesel Kanalları:


National Geographic HD


İZ TV


National Geographic Adventure


National Geographic


National Geographic Wild


CBS Reality


History


TRT Belgesel


Discovery


Discovery Science


Animal Planet

Digitürk Başlangıç Paketi


Digitürk Başlangıç Paketi
Digitürk Başlangıç paketi
Digitürk başlangıç paketi ile Digitürk'ün büyülü dünyasına adım atın. Ayda sadece 12,99 TL'ye üye olun, farkı siz de fark edin. Giriş paketi ile 140 civarı yayın izlersiniz. Ulusal kanallar, belgesel, haber, müzik, çizgi film kanalları bu paketle evinize gelsin.

Dilerseniz giriş paketinin yanına ekleteceğiniz keyif paketleri ile kanal sayınızı arttırın. Digitürk keyif paketleri; haber, müzik, belgesel, sporsever ve çizgi film. Bu paketlerden dilediğinizi paketinize iave ettirin, seyir zevkinizi katlayın.

6 Ocak 2013 Pazar

Digitürk Lig TV

Digitürk Lig TV
Digitürk Lig TV
Digitürk Lig TV kanalı ile Spor Toto Süper Lig maçları ve Avrupa Liglerini canlı yayınlamakta. Lig TV üyeliği ile bu maçları büyük bir zevkle, ev rahatlığında, ayağınızı uzatarak izleyebilirsiniz. Digitürk Lig TV üyeleri zaman zaman Digitürk hediyelerinin de sahibi oluyorlar. Ne gibi hediyeler bunlar; mesela üyeliği ilk başlangıçta Spor Extra paketi ve yetişkin paketi zaman zaman hediye edilmekte. Aynı zamanda üyelik devam ederken de yine bazen bu hediyeler üyelerin paketlerin 10-15 günlük sürelerle eklenebiliyor.

Digitürk üyelik sistemlerinde her zaman avantajlısınız. Yeni üyelere mutlaka bir veya birkaç promosyon yayın hediye edilmektedir. Digitürk Lig TV üyesi olarak bu ayrıcalıkları sizler de yaşayın.

Diginet

diginetDiginet, yani digitürk internet hizmeti artık başladı. Digitürk ve internet hizmetini aynı anda kullanabilirsiniz. İnternet ve digitürk ortak bir paketle, sizlere hizmet vermektedir. Birbirinden farklı ve beğeninize uygun paketlerle ekonomik bir şekilde üye olabilirsiniz.

Diginet internet paketi ile kurulum ücretsiz kampanyalarla, tek faturada bu iki servisi aynı anda kullanırsınız. Diginet paketleri ile dilerseniz Lig TV de izleyebilirsiniz. Spor Toto Süper Lig maçlarını evinizin rahatlığında izlemenin yanında, sınırsız internet ile de internette sınırsız dolaşın.

Diginet internet ve Digitürk Paketleri sizler için yayında. Lig TV ve Sınırsız internet burada.

5 Ocak 2013 Cumartesi

Digitürk İnternet

Digitürk internet
Digitürk, TV hizmetinin yanında artık internet hizmeti de verilmektedir. Sınırlı, sınırsız internet seçeneklerde dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Digitürk hizmeti olarak da giriş, keyif paketleri veya sinema paketleri alabilirsiniz.
En ekonomik bir şekilde hem internet hem de Digitürk sahinbi olanblirsiniz. Digitürk internet hizmeti ile en uygun paketi seçip siz de internet 

4 Ocak 2013 Cuma

Lig TV

Lig TV, her yıl olduğu gibi bu yılda Digitürk platformunda Süper Lig maçlarını yayınlamaya devam ediyor. Lig TV'yi ister internetten, isterseniz televizyonunuzdan izleyebilirsiniz. Lig TV üyeliği bu yıl daha da ekonomik olarak evlerimize gelmekte.

Lig TV
Lig TV

Lig TV'yi uydu üzerinden 2 farklı şekilde üye olabilirek izlersiniz. EUTELSAT ve TÜRKSAT uyduları üzerinden izleyebilirsiniz. Eutelsat üzerinden yapılan üyeliklerde Digitürk'ün giriş paketi ve en az 2 adet keyif paketi alma zorunluluğunuz var. Türksat üzerinden üyeliklerde ise sadece ulusal yayınları ve Lig TV'yi izlersiniz.

Eutelsat üyeliklerinde HD yayın da alabilmektesiniz, Türksat'ta maalesef bu özellik bulunmamakta. Türksat üzerinden yayınlar dijital olarak verilmekte. Eutelsat üzerinden izlediğinizde keyif paketlerinden de seçim yapmanız gerekmekte. 5 adet keyif paketimiz mevcut: Belgesel, haber, müzik, sporsever ve çizgi film.

Lig TV yayınlarını en ekonomik Türksat üzerinden izleyebilirsiniz. Size sadece Digitürk yeterli ise Türksat'tan üye olabilirsiniz. Lig TV'nin yanında standart yayınları da izleyebilirsiniz.

Lig TV'nin kalite farkını siz de göreceksiniz.

Digitürk İnternet Paketi Nasıl ?

Digitürk, 2012 yılında siz değerli kullanıcıları için Digitürk+İnternet kampanyasını başlattı. Bu kampaya ile Digitürk ve internet hizmetini aynı anda sunmaya başladı.

Peki Digitürk internet paketi nasıl ?

Alt yapı olarak hangi servis sağlayıcıyı kullandığı en çok sorulan sorular arasında. Doping internet kullanılmakta ve ADSL olarak hizmet verilmekte. Yani bu hizmeti kullanabilmeniz için telefon hattınız olmalı. Telefon hattınız yok ise yalın internet olarak da kullanabilirsiniz ancak fiyat ortalama 10 TL civarı yükselir.

Digitürk ve internet kampanyasından yeni üyeler faydalanabiliyor. Yani şuanda Digitürk üyeliğiniz olmamalı ve yine herhangi bir internet kullanıyor olmamalısınız. Ya da bağlantınız yapılmadan internet taahhüdünüz vb bir sözleşmeniz var ise onu iptal ettirmelisiniz.

Digitürk kalitesinin yanında ekonomik olarak da internet hizmeti almanız bu kampanyanın en büyük avantajı. Normal standart yayınlar, yanında keyif paketleri veya film paketi seçimi ile bu kampanyaya katılabilirsiniz. Aynı zamanda Lig TV ve sınırsız internet kampanyası da devam etmekte.

Digitürk

Digitürk, Türkiye'nin en büyük dijital yayın platformu olarak 1999 yılında kurulmuştur. Digitürk yıllardır bu sektörde liderliğini devam ettirmektedir. Süper Lig yayın haklarını uzun süredir elinde bulunduran Digitürk çok uygun fiyata taraftarlara ev ortamında yayın izletmenin gururunu yaşamaktadır.

Her Türk ailesinin tutkunu olduğu televizyon izleme alışkanlığı, Digitürk ile daha da şekillenmiştir. Avrupa standantlarından bile daha kaliteli hizmet sunan platform, Süper Lig maçları ile birlikte özellikle Film ve Belgesel kanallarında rakipsizdir.

Digitürk ile televizyona hitap etme özelliği sizin elinizde. Digitürk IQ özelliği ile son 1 hafta içerisinde kaçırdığınız belli başlı dizi, eğlence, spor vb programları internet bağlantınız sayesinde televizyonunuzdan izleyebilirsiniz. Yine aynı zamanda birbirinden güzel filmleri tek tuşla izleme şansınız yine Digitürk IQ özelliğinde.

Digitürk Plus kutu da diğer bir özellik. Bu kutu sayesinde canlı yayını durdurabilir, geri sarabilir, tekrar izleyebilirsiniz. Aynı zamanda plus kutu sayesinde kaçırmak istemediğiniz programları uzaktan bile kayıt yapabilirsiniz.